MCW - Online Sertifikalı Eğitim

Vizyon & Misyon

"Yüz yıl sonra, banka hesabımın ne kadar olduğunun, ne tip bir evde oturduğumun ya da ne çeşit bir araba kullandığımın bir önemi kalmayacak ancak bir çocuğun hayatında önemli olduğum için dünya farklı olabilir."

Mind Up’ı kurarken Simone Weil’in bu sözünden yola çıktık. Yıllarımızı verdiğimiz eğitim hayatımızın tüm tecrübelerini paylaşmak, öğrencilerimize bilimin ışığında, kültürümüzün zenginlikleri ile harmanlanmış eğitim modelimizle yol göstermek ve onların hayatında önemli bir yere sahip olmak istedik.

Bu amaçlarımıza doğru ilerlerken bir bireyin yetişmesindeki en önemli faktörler olan aileleri ve öğretmenleri de yolculuğumuza dahil ettik ve onlara özel eğitim programları hazırladık.

Çocuklara gelişim dönemlerinde rehberlik ederken, ülke ekonomisine katma değerleri olan bireylerin ve kurumların, yüksek hedeflere ulaşabilmeleri ve sürekli istikrarı sağlayabilmeleri için bireysel ve kurumsal gelişim eğitimleri planladık. Biliyoruz ki eğitimi toplumun geneline yayamaz ve birlikte hareket etmeyi öğrenemezsek yapılan her şey eksik kalacaktır.

Sizleri de eğitimli nesiller ve güçlü bir Türkiye yaratmak için aramızda görmek isteriz.

Saygılarımızla.