MCW - Online Sertifikalı Eğitim

İade Politikası

GARANTİ VERMEME:

i̇şbu sözleşme maddesi̇ uygulanabi̇li̇r kanunun i̇zi̇n verdi̇ği̇ azami̇ ölçüde geçerli̇ olacaktir. şi̇rket tarafindan sunulan hi̇zmetler “olduğu gi̇bi̇” ve “mümkün olduğu” temelde sunulmakta ve pazarlanabi̇li̇rli̇k, beli̇rli̇ bi̇r amaca uygunluk veya i̇hlal etmeme konusunda tüm zimni̇ garanti̇ler de dâhi̇l olmak üzere hi̇zmetler veya uygulama i̇le i̇lgi̇li̇ olarak (bunlarda yer alan tüm bi̇lgi̇ler dâhi̇l) sari̇h veya zimni̇, kanuni̇ veya başka bi̇r ni̇teli̇kte hi̇çbi̇r garanti̇de bulunmamaktadır.

İADE VE KOŞULLARI:

Alınan online eğitimin sizler için yararlı olmasını ve öğrendiklerinizi hayat boyunca kullanmanızı istiyoruz. Bu nedenle eğitimlerimizi hızlı, pratik ve anlaşır hale getirmek için çalışıyoruz.

İlgili yasalar gereği ses ve görüntü kaydı içeren ürünlerin iadesi yoktur ve tarafımızca tamamlanmamış üyelik dönemleri ya da izlenmemiş eğitim içerikleri için iade ya da kredi tanımlaması yapılmamaktadır.

Ancak almış olduğunuz online eğitimlerin hiçbir videosunun tarafınızca açılmaması, izlenmemesi, ilgili eğitim dokümanlarının herhangi bir tanesinin açılmaması, dosya olarak indirilmemesi durumunda eğitim ücretini 14 (on dört) gün içerisinde iade ediyoruz.

Eğitim Alan bu durumu itirazsız bir şekilde kabul ettiğini beyan eder. İade işlemi için, Call Center’ımız ile irtibata geçerek iade ve iptal prosedürlerinizi başlatabilirsiniz.

İade Prosedürü:

TÜKETİCİ'nin cayma hakkını kullandığı durumlarda ya da siparişe konu olan hizmetin çeşitli sebeplerle ifa edilememesi veya hakem heyeti kararları ile TÜKETİCİ'ye bedel iadesine karar verilen durumlarda, ödeme seçeneklerine ilişkin iade prosedürü aşağıda belirtilmiştir:

a) Kredi Kartı ile Ödeme Seçeneklerinde İade Prosedürü:

Alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, TÜKETİCİ ürünü kaç taksit ile aldıysa Banka TÜKETİCİ'ye geri ödemesini taksitle yapmaktadır. SATICI bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların TÜKETİCİ'nin kredi kartına iadesi durumunda, konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. TÜKETİCİ'nin satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 (bir) iade yansıyacak ve TÜKETİCİ iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır. Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda SATICI, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği TÜKETİCİ'ye nakit para ile ödeme yapamaz. SATICI, bir iade işlemi söz konusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, SATICI ilgili tutarı Banka'ya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda anlatmış olduğumuz prosedür gereğince TÜKETİCİ'ye nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade, SATICI'nın Banka'ya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır. TÜKETİCİ, bu prosedürü okuduğunu ve kabul ettiğini kabul ve taahhüt eder.

b) Havale/EFT Ödeme Seçeneklerinde İade Prosedürü:

İade, TÜKETİCİ'den banka hesap bilgileri istenerek, TÜKETİCİ'nin belirttiği hesaba (hesabın fatura adresindeki kişinin adına veya kullanıcı üyenin adına olması şarttır) havale ve EFT şeklinde yapılacaktır. SATICI bankaya hizmet bedelinin tamamını tek seferde geri öder. Havale/EFT yoluyla alınmış hizmetin iadesi durumunda SATICI, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği TÜKETİCİ'ye nakit para ile ödeme yapamaz. SATICI, bir iade işlemi söz konusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, SATICI ilgili tutarı Banka'ya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda anlatmış olduğumuz prosedür gereğince TÜKETİCİ'ye nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. TÜKETİCİ, bu prosedürü okuduğunu ve kabul ettiğini kabul ve taahhüt eder.