Eğiticinin Eğitimi

Eğiticinin Eğitimi

Öğretme sanatını öğrenerek iz bırakan sunumlar yapabilirsiniz.
SİZİ ARAYALIM

Mind Up® Eğitim ve MCW® Danışmanlık Şirketlerinin kurucusu, yöneticisi ve eğitmenidir. Liderlik, eğitim, yönetim, strateji ve koçluk konularında 17 yıllık bir deneyime sahiptir. Ülkemizin 44 ilinde 300’den fazla kurum ve kuruluşa, 20 üniversiteye ve 4 kamu kurumuna, 320 binden fazla öğrenciye seminer, eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiştir.

Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Yüksek
DEVAMI


Learning is easy!


Blog Yazısı

Eğiticinin Eğitimi

Eğiticinin Eğitimi, şu anda eğitim sektörünün içinde hizmet veren ya da öğretmen olmak isteyen eğitmen adaylarına başka bir bakış açısı kazandırmak, bilgi ve becerilerini artırmalarına yardımcı olmaktır.

Katılımcılar sadece eğitimciliğin önemli noktalarını öğrenmekle kalmayacak aynı zamanda eğitim yöntemleri ile ilgili de temel kavram ve ilkelere hâkim olacaklar. Bu eğitimin amacı, katılımcıların eğitici niteliklerinden artış yakalamak ve doğru tekniklerle mesleklerinde yükselmelerine yardımcı olmaktır.

Eğitim sektörünün içinde yüz binlerce eğitmen bulunmaktadır. Ancak her zaman doğru tekniği ve doğru adımları yakalamak herkes için mümkün olamamaktadır. Profesyonel hayatta bir kitleyi eğitirken eğitmen kişinin de aynı oranda kendisini geliştirmesi bu sebeple hayatidir. Eğiticinin Eğitimini alan katılımcılar kendilerini nasıl ve ne yönde geliştirmeleri gerektiğini anlayan bakış açısına kolaylıkla kavuşacaklar.

Eğiticinin Eğitiminin İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Zafer Polat Koyuncu’nun hazırlamış ve sunmuş olduğu Eğiticinin Eğitimi Türkiye’de şimdiye kadar gördüğünüz en kapsamlı ve en dolu içeriğe sahip eğitimdir.

Peki, eğitime kimler katılabilir?
 • Eğitim vermek ve topluluk önünde sunum yapmak için becerilerini geliştirmek isteyenler,
 • Eğitmenlik ve sunum becerilerini geliştirmek isteyen profesyoneller,
 • Kariyerine yatırım yapmak isteyenler,
 • Değişimlere ayak uydurmak isteyen yeniliğe ve gelişime açık eğitimciler,
 • İş Sağlığı ve Güvenliği sertifika programlarında eğitici olmak isteyenler,
 • İSG mevzuatına göre "Eğiticinin Eğitimi" sertifikasına sahip olmak isteyenler,
 • Çalıştığı kurumdaki pozisyonundan dolayı eğitim vermek durumunda olanlar,
 • Görev yaptığı kurumda hizmet içi eğitmen olmak isteyenler,
 • Kurumlarında insan kaynakları, eğitim ve gelişim birimlerinde görev yapanlar.
 • Başta eğitim fakülteleri öğrencileri olmak üzere kendini geliştirmek isteyen tüm öğrenciler,
 • Öğretmenler,
 • Gelişime ve yeni bilgiye açık olan herkes.
 • Eğitmenler ve İş hayatında profesyonelleşmek isteyen herkes katılabilir.
Eğiticinin Eğitimini Neden Almalısınız?

Her eğitmen anlatıma başladığında devleşmek ve ilgi odağı olmak ister. Çünkü ancak bu şekilde kitleleri etkileyebilmek mümkündür. Kullanılan süslü kelimelerden konuyu nasıl bağladığınıza, bedensel hareketlerinizden psikolojik olarak algıyı nasıl yönettiğinize kadar her küçük ayrıntı sizi sahnede bir parça daha parlatır.

Zafer Polat Koyuncu’nun Eğiticinin Eğitimi ile ister kürsüde ister sahnede isterseniz de bir otelin toplantı odasında olun bambaşka bir eğitmen olduğunuz hemen hissedilecek. Bildiklerinizi aktarma şekliniz benzersiz ve akılda kalıcı olacak. Sizden eğitim alanların günün sonunda hatırlayacak çok şeyi olacak.

Eğer eğitmen olarak bu yolda yürümeye kararlıysanız Zafer Polat Koyuncu’nun Eğiticinin Eğitimi olmazsa olmazlarınızdan… Bu eğitim ile birlikte bakış açınız ve dolayısıyla da kariyeriniz hayal ettiğinizden çok daha hızlı ve çok daha farklı ilerleyecek…

Eğer siz de kendiniz için, kariyeriniz için, gelişiminiz için uygun fiyata kaliteli ve büyük bir yatırım yapmak istiyorsanız Zafer Polat Koyuncu’nun Eğiticinin Eğitimi bir an önce almayı unutmayın. Bu eğitim ile birlikte kariyerinizdeki büyük değişimi en kısa zamanda hissedeceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Neden MCW?

  20 yıllık sektör tecrübesine sahip kurucularımız, akademik gelişim ve kariyer planlaması konularında birçok ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşa danışmanlık yapmış olmanın tecrübesiyle MCW markasını geliştirdiler.


  Hem bireylerin hem de sektörlerin eğitim ihtiyaç analizlerini yaparak çalışan ve çözüm odaklı eğitim müfredatları üreten MCW, kursiyerlerinin eğitimden en çok faydalanacağı, sahada en çok kullanacağı içerikler üretmeye özen göstermektedir.


  MCW, eğitimin kayıt adımından, son taahhüt gününe kadar %100 kursiyer memnuniyeti için çalışmaktadır.


  Mekândan ve zamandan bağımsız eğitimlere herkesin ulaşabilmesi için, “Öğrenmek Kolaydır!” felsefesiyle çalışan MCW, eğitim içeriklerini destekleyici eğitim dokümanları ve öğrenmeyi kolaylaştırıcı “Verimli Öğrenme Paneli” ile bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamayı hedefler.


  MCW, online eğitim platformları içerisinde bir ilke imza atarak “Verimli Öğrenme Paneli” ile kursiyerlerinin dersi dinlerken not tutmalarını ve not takibini kolaylaştırmayı başarmıştır. Derslerin yazılı dokümanlarına da eş zamanlı ulaşılabilecek bir panel yapısı, kişiye özgü bir şekilde takip imkânı sağlamıştır.


  Kursiyerlerimiz hangi eğitim programına kayıt olursa olsun, Zafer Polat Koyuncu’nun sunduğu “Öğrenmek Kolaydır” eğitimine ücretsiz olarak erişim sağlamaktadır.


  Çünkü MCW için “Öğrenmek Kolaydır!”

 • Eğitimlere nasıl kayıt olabilirsiniz?

  MCW eğitimlerine; kurumsal web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, dilerseniz +90 542 777 46 73 nolu hattımız üzerinden de bizleri arayarak eğitimlerimize kayıt olabilirsiniz.

 • Eğitiminize neler dahildir?

  MCW eğitimlerinize, alanında uzman eğitmenlerle 4K çekim kalitesine sahip ders videoları, eğitmeninize sorular sorabileceğiniz canlı yayınlar (tüm eğitimler için geçerli değildir), ders içeriklerinin dokümanları ve eğitmenlerimizle yüz yüze gelerek öğrenebileceğimiz Canlı eğitimler dahildir. (Yüz yüze canlı eğitimler bazı eğitimler için geçerli değildir.) Mevcut eğitimlerle ilgili web sayfamız üzerinden eğitim detay bölümlerini inceleyerek eğitiminize nelerin dahil olduğunu daha detaylı olarak görebilirsiniz.

 • Eğitimlerinize nereden ulaşabilirsiniz?

  MCW eğitimlerine, dilediğiniz zaman diliminde ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarınızdan sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.

 • Eğitimde zaman problemi var mı?

  Eğitimlerimiz mekândan ve zamandan bağımsız olsun istedik. Dilediğiniz zaman diliminde eğitimlerinize erişebilir; eğitimlerimizle sertifikanızı aldıktan sonra da öğrenci paneliniz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Eğitimlerin zaman aralıkları birbirinden farklıdır. Detaylı bilgi almak için eğitim detay sayfalarını inceleyebilirsiniz.

 • Soru, sorun ve görüşlerim için destek alabilir miyim?

  Herhangi bir sorun yaşadığınızda, size özel destek veren +90 542 777 46 73 nolu hattımız üzerinden müşteri ilişkileriyle iletişime geçebilir veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Anlaşmalı üniversite ve e- devlet onayı nedir?

  E- devlet onaylı eğitimlerimizden sertifika almaya hak kazanan kursiyerlerimizin sertifikaları e-devlet sistemine eklenecektir. Bir sertifikanın üniversite onaylı olması demek, eğitimin o kurumun akreditasyon yetkinliğine sahip olması demektir. E- devlet onayı ise almış olduğunuz sertifikanın resmi bir şekilde devlet sisteminde tanınması ve gerekli olduğunda e- devlet sisteminden rahatça takip edebileceğiniz anlamına gelir.

 • Sertifika iş bulma noktasında kolaylık sağlar mı?

  Sahip olacağınız sertifika iş bulmada tabii ki de yardımcı olacaktır. Kariyer hayatının içinde olanlar ve eğitimlerle kendini geliştirmek isteyenler dışında özellikle yeni mezun olmuş bireylerin özgeçmişlerinin yanında, aldıkları eğitimlerin sertifikasının olması son dönemde oldukça önemli görülmektedir. İşe alım sürecinde almış olduğunuz eğitimlerle öne geçebilirsiniz.


  Eğitimlerimizin sonunda sahip olacağınız belge üniversite onaylı başarı sertifikasıdır, katılım belgesi değildir. (Katılım belgesi verdiğimiz eğitimlerimiz de vardır. Eğitimlerimizin detay sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.)

 • Eğitim sertifikamı e-devlette görebilir miyim?

  Vermiş olduğumuz eğitimleri başarıyla tamamlayan ve sertifika almaya hak kazanan kursiyerlerimizin sertifikaları e- devlet sistemine de yüklenecektir. Sertifikası e- devlet sistemine yüklenen kursiyerimiz dilediği zaman sertifikasını e- devlet sisteminden görebilir.

 • Eğitime kayıt olmadan önce sertifika örneklerini görebilir miyim?

  Alacağınız eğitimin sertifika örneklerini sitemiz üzerinden görebilir, dilerseniz eğitim danışmanlarımızla yapacağınız görüşmede isteyebilirsiniz.

 • Eğitim ödemelerini nasıl yapabilirsiniz?

  Eğitim programları ödemelerinde; banka kartı, kredi kartı, sanal kart, EFT ve havale gibi geniş ödeme seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda kredi kartına 12 taksite varan taksit imkânı sunulmaktadır.

 • Cayma ve iptal hakkı mevcut mudur?

  Eğitimi satın almaya ilişkin talebinizin ardından eğitim danışmanlarımızca tarafınıza mesafeli satış sözleşmesi ulaştırılır. Sözleşmenin tarafınızdan onaylanması ile eş zamanlı olarak satın almış olduğunuz eğitimin tamamı öğrenci panelinize yüklenir. İlgili yasal düzenleme gereğince sözleşmenin dijital olarak imzalanmasının ardından cayma hakkı mevcut olmayıp, yapılan satışlar kural olarak kesin olmakla birlikte iadesi mümkün değildir.

 • Paylaştığım kişisel verilerime ilişkin haklarım nelerdir?

  Kişisel verileriniz, veri sorumlumuz tarafından KVKK mevzuatına uygun olarak saklanmakta ve korunmaktadır. Kişisel verilerinizin ne şekilde saklandığı ve işlendiğiyle ilgili olarak ayrıntı bilgileri ve başvuru formunu web sitemizde bulabilirsiniz.