MCW - Profesyonel Hayatta Doğru İfade Teknikleri
Profesyonel Hayatta Doğru İfade Teknikleri

Profesyonel Hayatta Doğru İfade Teknikleri

Kendinizi doğru ifade ederek iş hayatında STAR olabilirsiniz.
SİZİ ARAYALIM

Mind Up® Eğitim ve MCW® Danışmanlık Şirketlerinin kurucusu, yöneticisi ve eğitmenidir. Liderlik, eğitim, yönetim, strateji ve koçluk konularında 17 yıllık bir deneyime sahiptir. Ülkemizin 44 ilinde 300’den fazla kurum ve kuruluşa, 20 üniversiteye ve 4 kamu kurumuna, 320 binden fazla öğrenciye seminer, eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiştir.

Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Yüksek
DEVAMI


Learning is easy!


Blog Yazısı

Profesyonel Hayatta Doğru İfade Teknikleri

Yaşamınızın her alanında yeni başlangıçlar önemlidir. Bu başlangıçları doğru ve güçlü adımlarla yapmak, aklınızdakini, vizyonunuzdakini doğru yansıtmak sizi her zaman bir adım öne çıkaran özelliğiniz olacaktır.

Peki, sadece başlangıçlar için mi önemlidir düşüncelerinizi, hislerinizi ya da duygularınızı doğru ifade edebilmek? Tabii ki her an değişen ve gelişen bir bakış açısına sahipseniz, kendinizi keşfetmek ve geliştirmekle ilgili yaptığınız yolculuk da hiç bitmeyecek bir macera.

Zafer Polat Koyuncu ile Profesyonel Hayatta Doğru İfade Teknikleri Eğitimi de sadece başlangıçlarınızda değil, kendinizi geliştirmeye ve ifade şeklinizi bir adım daha ileriye taşımaya karar verdiğiniz her an sizin için çok verimli bir çalışmaya dönüşecektir.

Profesyonel Hayatta Doğru İfade Teknikleri Eğitimi Nedir?

Profesyonel hayatınızda her zaman ne ürettiğinize bakacaklarını düşünürsünüz. Ama zaman içinde başka bir gerçekle yüzleşirsiniz: Ne ürettiğinizden daha önemli bir şey varsa o da o ürettiğiniz şeyi nasıl sunduğunuzdur. Çünkü günün sonunda bir fikri, ürünü ya da hizmeti sattıran şey üretim yapabiliyor olmanız değildir. Onu sunarken gösterdiğiniz performanstır. Çünkü sizi diğerlerinden ayıran en önemli ayrıntı burada gizlidir.

Peki siz bu gizli dünyanın tüm püf noktalarını öğrenmeye hazır mısınız? İz bırakan sunumlar, hayran bırakan anlatımlar, sizi hedefinize kolaylıkla ulaştıran doğru ifade şekilleri… Tüm bunları öğrenmek için kariyerinizin hangi basamağında olduğunuzun bir önemi yok çünkü artık ilerlemenizin önündeki engeli kaldırarak emin adımlarla yürümeye hazırsınız.

Profesyonel Hayatta Doğru İfade Teknikleri Eğitimi sayesinde ister kamu kurumlarında ister özel kurumlarda çalışıyor olun artık yolculuğunuz daha pürüzsüz olacak. Bu eğitim ile anlatım kalitenizi yükseltirken doğru ifade tekniklerini profesyonelce kullanacaksınız.

Peki, bu eğitime kimler katılabilir?

İş hayatınızda başarılı olmak için gerekli olan tüm dinamikleri size sunan Profesyonel Hayatta Doğru İfade Teknikleri Eğitimine katılmak için sadece kendinizi geliştirmek istiyor olmanız yeterli. Hangi kurumda çalışıyor olduğunuz bu eğitime katılmanız için bir kıstas oluşturmaz. Çünkü asıl önemli olan sizin hayata bakış açınızda başarıyı nereye konumlandırdığınızdır.

 • Güçlü bir ifade yani iletişim yeteneğine sahip olmak isteyenler
 • Anlatış ve sunum becerilerini yükseltmek ve bu yönleri ile akılda kalıcı olmak isteyenler
 • Profesyonel hayatta güçlü durabilmek, kendini doğru tanıtıp ekip yönetebilmek isteyenler
 • İyi bir yönetici, iyi bir lider olmak için gerekli tüm iletişim adımlarını atmak isteyenler
 • Sunum ve iletişim şekilleri ile fark yaratmak ve ilham olmak isteyenler

Bu eğitime kesinlikle katılmalı. Çünkü sizinle ilgili en çok akılda kalan şey, anlattığınız hikayeler olacaktır. Ve bugün ister bir markayı ister bir fikri anlatın eğer hikayeleştiremiyor, doğru hitap edemiyor ve iletişimin en önemli noktalarını doğru kullanamıyorsanız siz de herkes gibi olmaya mahkumsunuz demektir.

 • Lise, üniversite, yüksek lisans, doktora mezunları / öğrencileri
 • İş arayanlar
 • İş hayatında başarılı olmak ve yükselmek isteyenler
 • Ekiplerini daha etkili yönetmek isteyen takım liderleri, yöneticiler ve patronlar
 • Kariyer basamaklarında hızlıca yükselmek isteyen öğrenciler ve yeni mezunlar
 • Yaşam koçları
 • Öğrenci koçları
 • NLP ve kişisel gelişim uzmanları
 • Psikolojik danışmanlar
 • Psikologlar
 • Öğretmenler
 • Konuşmacılar
 • Eğitmenler ve iş hayatında profesyonelleşmek isteyen herkes katılabilir.
Profesyonel Hayatta Doğru İfade Teknikleri Eğitimi Neden Almalısınız?

Profesyonel hayatınızda sizi A noktasından B noktasına getiren birçok etken vardır. Bu etkenler sizin ne kadar zamanda nasıl bir yol aldığınızı belirleyen dinamiklerdir. Zaman içinde ihtiyaçlarınızı belirler ve o doğrultuda kendinizi geliştirerek ilerlersiniz ancak bu yolculuğun çok önemli bir parçası vardır; öğrendiklerinizi doğru aktarabilmek.

Ne öğrenirseniz öğrenin, kendinizi ne kadar geliştirirseniz geliştirin her zaman en önemli ayırıcı nokta bu öğrendiklerinizi ifade ediş biçiminiz olacaktır. Profesyonel Hayatta Doğru İfade Teknikleri Eğitimi ile ihtiyaç duyduğunuz motivasyon, ifade modelleri, doğru anlatım becerisi kazanma ve çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

Hayatınızın değişimini başlatmak için nerede olduğunuzun bir önemi yok çünkü size sadece bir ekran uzaktayız. Zafer Polat Koyuncu’nun Profesyonel Hayatta Doğru İfade Teknikleri Eğitimi ile hayatınızda çok şey değişecek. Bu değişimi ertelemeyin!

Sıkça Sorulan Sorular

 • Neden MCW?

  20 yıllık sektör tecrübesine sahip kurucularımız, akademik gelişim ve kariyer planlaması konularında birçok ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşa danışmanlık yapmış olmanın tecrübesiyle MCW markasını geliştirdiler.


  Hem bireylerin hem de sektörlerin eğitim ihtiyaç analizlerini yaparak çalışan ve çözüm odaklı eğitim müfredatları üreten MCW, kursiyerlerinin eğitimden en çok faydalanacağı, sahada en çok kullanacağı içerikler üretmeye özen göstermektedir.


  MCW, eğitimin kayıt adımından, son taahhüt gününe kadar %100 kursiyer memnuniyeti için çalışmaktadır.


  Mekândan ve zamandan bağımsız eğitimlere herkesin ulaşabilmesi için, “Öğrenmek Kolaydır!” felsefesiyle çalışan MCW, eğitim içeriklerini destekleyici eğitim dokümanları ve öğrenmeyi kolaylaştırıcı “Verimli Öğrenme Paneli” ile bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamayı hedefler.


  MCW, online eğitim platformları içerisinde bir ilke imza atarak “Verimli Öğrenme Paneli” ile kursiyerlerinin dersi dinlerken not tutmalarını ve not takibini kolaylaştırmayı başarmıştır. Derslerin yazılı dokümanlarına da eş zamanlı ulaşılabilecek bir panel yapısı, kişiye özgü bir şekilde takip imkânı sağlamıştır.


  Kursiyerlerimiz hangi eğitim programına kayıt olursa olsun, Zafer Polat Koyuncu’nun sunduğu “Öğrenmek Kolaydır” eğitimine ücretsiz olarak erişim sağlamaktadır.


  Çünkü MCW için “Öğrenmek Kolaydır!”

 • Eğitimlere nasıl kayıt olabilirsiniz?

  MCW eğitimlerine; kurumsal web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, dilerseniz +90 542 777 46 73 nolu hattımız üzerinden de bizleri arayarak eğitimlerimize kayıt olabilirsiniz.

 • Eğitiminize neler dahildir?

  MCW eğitimlerinize, alanında uzman eğitmenlerle 4K çekim kalitesine sahip ders videoları, eğitmeninize sorular sorabileceğiniz canlı yayınlar (tüm eğitimler için geçerli değildir), ders içeriklerinin dokümanları ve eğitmenlerimizle yüz yüze gelerek öğrenebileceğimiz Canlı eğitimler dahildir. (Yüz yüze canlı eğitimler bazı eğitimler için geçerli değildir.) Mevcut eğitimlerle ilgili web sayfamız üzerinden eğitim detay bölümlerini inceleyerek eğitiminize nelerin dahil olduğunu daha detaylı olarak görebilirsiniz.

 • Eğitimlerinize nereden ulaşabilirsiniz?

  MCW eğitimlerine, dilediğiniz zaman diliminde ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarınızdan sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.

 • Eğitimde zaman problemi var mı?

  Eğitimlerimiz mekândan ve zamandan bağımsız olsun istedik. Dilediğiniz zaman diliminde eğitimlerinize erişebilir; eğitimlerimizle sertifikanızı aldıktan sonra da öğrenci paneliniz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Eğitimlerin zaman aralıkları birbirinden farklıdır. Detaylı bilgi almak için eğitim detay sayfalarını inceleyebilirsiniz.

 • Soru, sorun ve görüşlerim için destek alabilir miyim?

  Herhangi bir sorun yaşadığınızda, size özel destek veren +90 542 777 46 73 nolu hattımız üzerinden müşteri ilişkileriyle iletişime geçebilir veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Anlaşmalı üniversite ve e- devlet onayı nedir?

  E- devlet onaylı eğitimlerimizden sertifika almaya hak kazanan kursiyerlerimizin sertifikaları e-devlet sistemine eklenecektir. Bir sertifikanın üniversite onaylı olması demek, eğitimin o kurumun akreditasyon yetkinliğine sahip olması demektir. E- devlet onayı ise almış olduğunuz sertifikanın resmi bir şekilde devlet sisteminde tanınması ve gerekli olduğunda e- devlet sisteminden rahatça takip edebileceğiniz anlamına gelir.

 • Sertifika iş bulma noktasında kolaylık sağlar mı?

  Sahip olacağınız sertifika iş bulmada tabii ki de yardımcı olacaktır. Kariyer hayatının içinde olanlar ve eğitimlerle kendini geliştirmek isteyenler dışında özellikle yeni mezun olmuş bireylerin özgeçmişlerinin yanında, aldıkları eğitimlerin sertifikasının olması son dönemde oldukça önemli görülmektedir. İşe alım sürecinde almış olduğunuz eğitimlerle öne geçebilirsiniz.


  Eğitimlerimizin sonunda sahip olacağınız belge üniversite onaylı başarı sertifikasıdır, katılım belgesi değildir. (Katılım belgesi verdiğimiz eğitimlerimiz de vardır. Eğitimlerimizin detay sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.)

 • Eğitim sertifikamı e-devlette görebilir miyim?

  Vermiş olduğumuz eğitimleri başarıyla tamamlayan ve sertifika almaya hak kazanan kursiyerlerimizin sertifikaları e- devlet sistemine de yüklenecektir. Sertifikası e- devlet sistemine yüklenen kursiyerimiz dilediği zaman sertifikasını e- devlet sisteminden görebilir.

 • Eğitime kayıt olmadan önce sertifika örneklerini görebilir miyim?

  Alacağınız eğitimin sertifika örneklerini sitemiz üzerinden görebilir, dilerseniz eğitim danışmanlarımızla yapacağınız görüşmede isteyebilirsiniz.

 • Eğitim ödemelerini nasıl yapabilirsiniz?

  Eğitim programları ödemelerinde; banka kartı, kredi kartı, sanal kart, EFT ve havale gibi geniş ödeme seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda kredi kartına 12 taksite varan taksit imkânı sunulmaktadır.

 • Cayma ve iptal hakkı mevcut mudur?

  Eğitimi satın almaya ilişkin talebinizin ardından eğitim danışmanlarımızca tarafınıza mesafeli satış sözleşmesi ulaştırılır. Sözleşmenin tarafınızdan onaylanması ile eş zamanlı olarak satın almış olduğunuz eğitimin tamamı öğrenci panelinize yüklenir. İlgili yasal düzenleme gereğince sözleşmenin dijital olarak imzalanmasının ardından cayma hakkı mevcut olmayıp, yapılan satışlar kural olarak kesin olmakla birlikte iadesi mümkün değildir.

 • Paylaştığım kişisel verilerime ilişkin haklarım nelerdir?

  Kişisel verileriniz, veri sorumlumuz tarafından KVKK mevzuatına uygun olarak saklanmakta ve korunmaktadır. Kişisel verilerinizin ne şekilde saklandığı ve işlendiğiyle ilgili olarak ayrıntı bilgileri ve başvuru formunu web sitemizde bulabilirsiniz.