İleri Excel Uygulamaları Eğitimi

İleri Excel Uygulamaları Eğitimi

İş hayatında etkin Excel becerilerini kullanarak verimli iş üretip bolca zaman kazanabilirsiniz.
SİZİ ARAYALIM

2009 Yılında Metalurji ve Malzeme Mühendisi olarak çalışma hayatına başladım. Yerli ve yabancı firmalarda üretim, kalite ve proje mühendislikleri yaptım. 9+ yıllık mühendislik tecrübemin üzerine 2018 yılında Udemy ile tanıştım ve Udemy üzerinden ilk kursumu 2018 yılında yayınladım. Udemy üzerinden toplam 21.500+ öğrencim vardır.

Udemy üzerinden en çok ilgi gören eğitimim Sıfırdan İleri Seviye
DEVAMI

Ders Planı


Learning is easy!


Blog Yazısı

İleri Excel Uygulamaları Eğitimi

Dünyamız artık hızlı olanın, erken kalkanın, çok çalışanın, sürekli kendini geliştirmenin yollarını arayanların başarıya ulaşabildiği, geride kalanların ise hep bir noktada tıkanıp ötesine geçemediği, genç yaşta başlayan rekabetin hayat boyu yoğun bir şekilde yaşandığı bir yer halini aldı.

İş piyasasına her gün daha donanımlı daha iştahlı daha azimli insanlar dahil oluyor ve standartlar sürekli yukarıya çekiliyor. Bu anlamda kendini geliştirmek isteyenlerin özellikle bilgisayar yeteneklerini ve iş yaşamının olmazsa olması Excel becerilerini ileri seviyeye taşımaları büyük önem arz ediyor. Sıfırdan Excel öğrenmek iş yaşamında başarıya ulaşmak isteyenlerin öncelikle yapması gereken şeylerin başında geliyor. Siz de yeni başlayanlar için Excel dersleri arayışındaysanız o zaman doğru yerdesiniz. Çünkü bu alanda Türkiye’nin en yetkin isimlerinden, “Excel’in kitabını yazan adam” Oğuzhan Çolak’ın hazırladığı kapsamlı Excel eğitim programının ardından siz de bu hayati programı ustalıkla kullanabileceksiniz. Kurs sonunda sahip olacağınız sertifikasıyla ise iş arayanlar iş başvurularında rakiplerinin bir adım önüne geçebilecek, çalışanlar da çalıştıkları kurumda daha iyi noktalara gelebilmenin kapılarını aralayabilecekler.

“…Oğuzhan Çolak Excel’in inceliklerini, püf noktalarını, hiçbir yerde bulamayacağınız detaylarını öğrencilerine öğretiyor.”

Bu Eğitimin Kapsamı Nedir?

İş hayatında etkin Excel becerileri eğitimi yüksek kaliteli toplam 70 videodan 7 saat süren 70 videoda, 82 adet uygulamalı örnek doküman üzerinde Oğuzhan Çolak Excel’in inceliklerini, püf noktalarını, hiçbir yerde bulamayacağınız detaylarını öğrencilerine öğretiyor. Eğitimin en büyük özelliği ise öğrencileri hemen her yerde kolaylıkla bulunabilecek basit özelliklerle hiç sıkmaması… Bunun yerine Oğuzhan Çolak’ın eğitiminin katılımcıları, günlük iş yaşamlarında doğrudan kullanabilecekleri son derece kullanışlı ve pratik çözümleri kavrayarak hemen hayata geçirebiliyorlar.

Peki, İş Hayatında Etkin Excel Becerileri Eğitiminin içeriğinde neler var?

Zamandan büyük tasarruf sağlayan pratik kısa yollar, verilerle çalışma, çok önemli bir konu olan Excel formülleri, pivot tablolar ile Excel’de veri analizi eğitimin kapsadığı konuların sadece birkaçını oluşturuyor. Aynı zamanda güncel Microsoft 365 formülleri de bu eğitimdeki çok önemli konu başlıklarından biri… İş Hayatında Etkin Excel Becerileri eğitimini iş yaşamında kendini geliştirmek isteyen herkese öneriyoruz.

Hiç şüphesiz iş ararken hazırladığımız özgeçmişin içinde en önemli başlıklardan biri “Word ve Excel uygulamalarını biliyorum” maddesidir. Ancak gerçekte özellikle Excel gibi son derece pratik ve hayatı kolaylaştırıcı bir uygulamayı hakkını vererek kaçımız kullanabilmekteyiz? Böylesi kapsamlı bir uygulamayı rahatlıkla kullanabilmenin size gün içinde nasıl zaman kazandıracağını bizzat deneyimleyeceksiniz. En karmaşık hesaplamaları bile formüller aracılığıyla çözebilme imkanı veren Excel programını mutlaka öğrenmelisiniz.

“Alanında Türkiye’nin önde gelen uzmanlarından biri olan Oğuzhan Çolak, bu eğitim boyunca katılımcılara en çok kullanacakları ve zamandan kazanmalarını sağlayacak uygulamaları gösteriyor.”

Bu Eğitimi Neden Almalısınız?

Alanında Türkiye’nin önde gelen uzmanlarından biri olan Oğuzhan Çolak, bu eğitim boyunca katılımcılara en çok kullanacakları ve zamandan kazanmalarını sağlayacak uygulamaları gösteriyor. İş hayatında Office uygulamalarının ne kadar büyük bir yer tuttuğu ve bunların içinde de Excel’in en çok kullanılan program olduğu göz önüne alınırsa, etkin Excel becerilerinin de ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya çıkıyor. Excel özellikle iş yaşamını kolaylaştıran formülleriyle ön plana çıkan bir program… Çeşitli işlevleri yerine getiren Excel formülleri, karmaşık hesaplamaları son derece basit bir şekilde çözmeye yarıyor. TOPLA, EĞER, BİRLEŞTİR, YUVARLA ve bunun gibi birçok farklı formül sayesinde siz de işlerinizi kolayca halledebileceksiniz.

Oğuzhan Çolak’ın yılların deneyimi sonucunda ortaya çıkardığı kapsamlı ve eksiksiz İş Hayatında Etkin Excel Becerileri Eğitiminin sonunda siz de Excel’i büyük bir yeterlilikle kullanabilecek ve bu programın inceliklerine hakim olacaksınız. Şimdi zaman kaybetmeden, ertelemeden bir an önce eğitime kayıt olun, bu fırsatı kaçırmayın!

Sıkça Sorulan Sorular

 • Neden MCW?

  20 yıllık sektör tecrübesine sahip kurucularımız, akademik gelişim ve kariyer planlaması konularında birçok ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşa danışmanlık yapmış olmanın tecrübesiyle MCW markasını geliştirdiler.


  Hem bireylerin hem de sektörlerin eğitim ihtiyaç analizlerini yaparak çalışan ve çözüm odaklı eğitim müfredatları üreten MCW, kursiyerlerinin eğitimden en çok faydalanacağı, sahada en çok kullanacağı içerikler üretmeye özen göstermektedir.


  MCW, eğitimin kayıt adımından, son taahhüt gününe kadar %100 kursiyer memnuniyeti için çalışmaktadır.


  Mekândan ve zamandan bağımsız eğitimlere herkesin ulaşabilmesi için, “Öğrenmek Kolaydır!” felsefesiyle çalışan MCW, eğitim içeriklerini destekleyici eğitim dokümanları ve öğrenmeyi kolaylaştırıcı “Verimli Öğrenme Paneli” ile bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamayı hedefler.


  MCW, online eğitim platformları içerisinde bir ilke imza atarak “Verimli Öğrenme Paneli” ile kursiyerlerinin dersi dinlerken not tutmalarını ve not takibini kolaylaştırmayı başarmıştır. Derslerin yazılı dokümanlarına da eş zamanlı ulaşılabilecek bir panel yapısı, kişiye özgü bir şekilde takip imkânı sağlamıştır.


  Kursiyerlerimiz hangi eğitim programına kayıt olursa olsun, Zafer Polat Koyuncu’nun sunduğu “Öğrenmek Kolaydır” eğitimine ücretsiz olarak erişim sağlamaktadır.


  Çünkü MCW için “Öğrenmek Kolaydır!”

 • Eğitimlere nasıl kayıt olabilirsiniz?

  MCW eğitimlerine; kurumsal web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, dilerseniz +90 542 777 46 73 nolu hattımız üzerinden de bizleri arayarak eğitimlerimize kayıt olabilirsiniz.

 • Eğitiminize neler dahildir?

  MCW eğitimlerinize, alanında uzman eğitmenlerle 4K çekim kalitesine sahip ders videoları, eğitmeninize sorular sorabileceğiniz canlı yayınlar (tüm eğitimler için geçerli değildir), ders içeriklerinin dokümanları ve eğitmenlerimizle yüz yüze gelerek öğrenebileceğimiz Canlı eğitimler dahildir. (Yüz yüze canlı eğitimler bazı eğitimler için geçerli değildir.) Mevcut eğitimlerle ilgili web sayfamız üzerinden eğitim detay bölümlerini inceleyerek eğitiminize nelerin dahil olduğunu daha detaylı olarak görebilirsiniz.

 • Eğitimlerinize nereden ulaşabilirsiniz?

  MCW eğitimlerine, dilediğiniz zaman diliminde ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarınızdan sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.

 • Eğitimde zaman problemi var mı?

  Eğitimlerimiz mekândan ve zamandan bağımsız olsun istedik. Dilediğiniz zaman diliminde eğitimlerinize erişebilir; eğitimlerimizle sertifikanızı aldıktan sonra da öğrenci paneliniz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Eğitimlerin zaman aralıkları birbirinden farklıdır. Detaylı bilgi almak için eğitim detay sayfalarını inceleyebilirsiniz.

 • Soru, sorun ve görüşlerim için destek alabilir miyim?

  Herhangi bir sorun yaşadığınızda, size özel destek veren +90 542 777 46 73 nolu hattımız üzerinden müşteri ilişkileriyle iletişime geçebilir veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Anlaşmalı üniversite ve e- devlet onayı nedir?

  E- devlet onaylı eğitimlerimizden sertifika almaya hak kazanan kursiyerlerimizin sertifikaları e-devlet sistemine eklenecektir. Bir sertifikanın üniversite onaylı olması demek, eğitimin o kurumun akreditasyon yetkinliğine sahip olması demektir. E- devlet onayı ise almış olduğunuz sertifikanın resmi bir şekilde devlet sisteminde tanınması ve gerekli olduğunda e- devlet sisteminden rahatça takip edebileceğiniz anlamına gelir.

 • Sertifika iş bulma noktasında kolaylık sağlar mı?

  Sahip olacağınız sertifika iş bulmada tabii ki de yardımcı olacaktır. Kariyer hayatının içinde olanlar ve eğitimlerle kendini geliştirmek isteyenler dışında özellikle yeni mezun olmuş bireylerin özgeçmişlerinin yanında, aldıkları eğitimlerin sertifikasının olması son dönemde oldukça önemli görülmektedir. İşe alım sürecinde almış olduğunuz eğitimlerle öne geçebilirsiniz.


  Eğitimlerimizin sonunda sahip olacağınız belge üniversite onaylı başarı sertifikasıdır, katılım belgesi değildir. (Katılım belgesi verdiğimiz eğitimlerimiz de vardır. Eğitimlerimizin detay sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.)

 • Eğitim sertifikamı e-devlette görebilir miyim?

  Vermiş olduğumuz eğitimleri başarıyla tamamlayan ve sertifika almaya hak kazanan kursiyerlerimizin sertifikaları e- devlet sistemine de yüklenecektir. Sertifikası e- devlet sistemine yüklenen kursiyerimiz dilediği zaman sertifikasını e- devlet sisteminden görebilir.

 • Eğitime kayıt olmadan önce sertifika örneklerini görebilir miyim?

  Alacağınız eğitimin sertifika örneklerini sitemiz üzerinden görebilir, dilerseniz eğitim danışmanlarımızla yapacağınız görüşmede isteyebilirsiniz.

 • Eğitim ödemelerini nasıl yapabilirsiniz?

  Eğitim programları ödemelerinde; banka kartı, kredi kartı, sanal kart, EFT ve havale gibi geniş ödeme seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda kredi kartına 12 taksite varan taksit imkânı sunulmaktadır.

 • Cayma ve iptal hakkı mevcut mudur?

  Eğitimi satın almaya ilişkin talebinizin ardından eğitim danışmanlarımızca tarafınıza mesafeli satış sözleşmesi ulaştırılır. Sözleşmenin tarafınızdan onaylanması ile eş zamanlı olarak satın almış olduğunuz eğitimin tamamı öğrenci panelinize yüklenir. İlgili yasal düzenleme gereğince sözleşmenin dijital olarak imzalanmasının ardından cayma hakkı mevcut olmayıp, yapılan satışlar kural olarak kesin olmakla birlikte iadesi mümkün değildir.

 • Paylaştığım kişisel verilerime ilişkin haklarım nelerdir?

  Kişisel verileriniz, veri sorumlumuz tarafından KVKK mevzuatına uygun olarak saklanmakta ve korunmaktadır. Kişisel verilerinizin ne şekilde saklandığı ve işlendiğiyle ilgili olarak ayrıntı bilgileri ve başvuru formunu web sitemizde bulabilirsiniz.