Derin Analiz Eğitimi

Derin Analiz Eğitimi

Kendini tanıyan, insanı tanır, instanı tanıyan iletişimini geliştirir. Hayatının her alanında Analiz becerinizi geliştirebilirsiniz.
SİZİ ARAYALIM

İlk - orta ve lise öğrenimini Türkiyede tamamlayan Çağatay C.ÖZTÜRK Yüksek Öğrenimini İngiltere'de tamamlamıştır. Önlisansını Psikoloji ve Sosyoloji ağrırlıklı bir alan üzerine Middlesex Üniveristesinde Sosyal Bilimler Fakültesinden mezun olarak tamamlayan Çağatay C.ÖZTÜRK ek bölüm olarak Film üzerine eğitim almıştır. Yüksek lisansını da yine Middlesex Üniversitesinde Psikanaliz alanında tamamlayan
DEVAMI

Ders Planı


Learning is easy!


Blog Yazısı

Derin Analiz Eğitimi

Bir toplum içinde yaşarken aslında sabahtan akşama kadar birçok konunun, durumun ya da kişinin analizini yapmak zorunda oluruz. Her doğru analiz bizi, hedefimize bir adım daha yakınlaştırırken aslında hayatımıza anlam kazandıran birer puzzle parçasına dönüşürler.

Ebeveynler çocuklarını anlamaya ve analiz etmeye, üst düzey çalışanlar kendi ekiplerini anlamaya ve analiz etmeye, profesyonel olarak çalışan yaşam koçları, aile danışmanları ya da psikologlar ise hastalarını anlamaya ve analiz etmeye ihtiyaç duyarlar. Ama daha da önemlisi her birey kendisini anlamaya ve analiz etmeye ihtiyaç duyar.

Peki, bunun için neler yapmalıyız? Yani birilerini anlayabilmek, onları analiz edebilmek için neler yapmalıyız? Çağatay Öztürk ile Derin Analiz Eğitimi boyunca bu konuyla alakalı her detayı öğreneceksiniz.

Derin Analiz Eğitimi Eğitimi Nedir?

Derin Analiz Eğitimi sayesinde farklı bir bakış açısı kazanırken adım adım koçluğun ne olduğunu, algı yönetimini, bilişsel davranışı, dikkat ve odaklanmayı öğrenirken derin analiz yöntemlerini ve detaylarını da adım adım öğreniyor olacaksınız.

Başa çıkması zor problemlerin çözüm ve analiz yöntemlerini de yine bu eğitim aracılığı ile öğreniyor olacaksınız.

Derin Analiz Eğitimi Eğitiminin İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Bir psikoterapist olan Çağatay Öztürk’ün kendi yolculuğu ve eğitimleri boyunca derlediği, demlediği, deneyimlediği ve tekniklerini birleştirdiği tüm detayları bu eğitim araçılığı ile literatürünüze almış olacaksınız. Profesyonel yaşamınızda veya sadece kendinizi ya da aile bireylerinizi anlamaya çalışırken çözüme kavuşturmaya çalıştığınız her sorunun içinden profesyonelce çıkabileceksiniz.

Peki, bu eğitime kimler katılabilir?

Bu eğitime kendisini geliştirmek isteyen, uzmanlık alanını besleyeceğini düşünen, ruhsal gelişimindeki bazı soruları kendisi anlamlandırmak isteyen ya da sadece merak eden herkes katılabilir.

 • Öğretmenler, Eğitmenler
 • Ebeveynler
 • Çocuk gelişimi, Psikoloji, PDR, Sosyoloji, Felsefe, Sosyal hizmetler mezun ve öğrencileri
 • Aile danışmanları
 • Çocuk Doktorları ve Psikiyatri Hemşireleri
 • Özel Eğitim bölümlerinde öğrenci, mezun veya bu alanlarda çalışanlar
 • Anaokulu ve kreş personelleri çocuk ve çocuk gelişimine ilgi duyan herkes bu eğitime katılabilir
Derin Analiz Eğitimi Eğitimi Neden Almalısınız?

Bu eğitimi almak için çok fazla nedeniniz var ancak en önemli kazanımlarınız; kendi gelişiminize destek olmak, önce kendinizi tanıyarak yola çıkmak ve daha sonra çevrenizdekileri analiz ederek çözüme odaklanabilmek olacak. Hem mesleğinizi daha anlamlı hale getirmek hem de kendiniz için büyük bir adım atmak istiyorsanız Türkiye’nin en kapsamlı Derin Analiz Eğitimi sizleri bekliyoruz.

Çağatay Öztürk ile Derin Analiz eğitimi sonrasında hayatınızda çok büyük değişikliklere imza attığınızı görecek ve özgüveninizi sağlıklı bir şekilde besleyeceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Neden MCW?

  20 yıllık sektör tecrübesine sahip kurucularımız, akademik gelişim ve kariyer planlaması konularında birçok ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşa danışmanlık yapmış olmanın tecrübesiyle MCW markasını geliştirdiler.


  Hem bireylerin hem de sektörlerin eğitim ihtiyaç analizlerini yaparak çalışan ve çözüm odaklı eğitim müfredatları üreten MCW, kursiyerlerinin eğitimden en çok faydalanacağı, sahada en çok kullanacağı içerikler üretmeye özen göstermektedir.


  MCW, eğitimin kayıt adımından, son taahhüt gününe kadar %100 kursiyer memnuniyeti için çalışmaktadır.


  Mekândan ve zamandan bağımsız eğitimlere herkesin ulaşabilmesi için, “Öğrenmek Kolaydır!” felsefesiyle çalışan MCW, eğitim içeriklerini destekleyici eğitim dokümanları ve öğrenmeyi kolaylaştırıcı “Verimli Öğrenme Paneli” ile bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamayı hedefler.


  MCW, online eğitim platformları içerisinde bir ilke imza atarak “Verimli Öğrenme Paneli” ile kursiyerlerinin dersi dinlerken not tutmalarını ve not takibini kolaylaştırmayı başarmıştır. Derslerin yazılı dokümanlarına da eş zamanlı ulaşılabilecek bir panel yapısı, kişiye özgü bir şekilde takip imkânı sağlamıştır.


  Kursiyerlerimiz hangi eğitim programına kayıt olursa olsun, Zafer Polat Koyuncu’nun sunduğu “Öğrenmek Kolaydır” eğitimine ücretsiz olarak erişim sağlamaktadır.


  Çünkü MCW için “Öğrenmek Kolaydır!”

 • Eğitimlere nasıl kayıt olabilirsiniz?

  MCW eğitimlerine; kurumsal web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, dilerseniz +90 542 777 46 73 nolu hattımız üzerinden de bizleri arayarak eğitimlerimize kayıt olabilirsiniz.

 • Eğitiminize neler dahildir?

  MCW eğitimlerinize, alanında uzman eğitmenlerle 4K çekim kalitesine sahip ders videoları, eğitmeninize sorular sorabileceğiniz canlı yayınlar (tüm eğitimler için geçerli değildir), ders içeriklerinin dokümanları ve eğitmenlerimizle yüz yüze gelerek öğrenebileceğimiz Canlı eğitimler dahildir. (Yüz yüze canlı eğitimler bazı eğitimler için geçerli değildir.) Mevcut eğitimlerle ilgili web sayfamız üzerinden eğitim detay bölümlerini inceleyerek eğitiminize nelerin dahil olduğunu daha detaylı olarak görebilirsiniz.

 • Eğitimlerinize nereden ulaşabilirsiniz?

  MCW eğitimlerine, dilediğiniz zaman diliminde ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarınızdan sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.

 • Eğitimde zaman problemi var mı?

  Eğitimlerimiz mekândan ve zamandan bağımsız olsun istedik. Dilediğiniz zaman diliminde eğitimlerinize erişebilir; eğitimlerimizle sertifikanızı aldıktan sonra da öğrenci paneliniz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Eğitimlerin zaman aralıkları birbirinden farklıdır. Detaylı bilgi almak için eğitim detay sayfalarını inceleyebilirsiniz.

 • Soru, sorun ve görüşlerim için destek alabilir miyim?

  Herhangi bir sorun yaşadığınızda, size özel destek veren +90 542 777 46 73 nolu hattımız üzerinden müşteri ilişkileriyle iletişime geçebilir veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Anlaşmalı üniversite ve e- devlet onayı nedir?

  E- devlet onaylı eğitimlerimizden sertifika almaya hak kazanan kursiyerlerimizin sertifikaları e-devlet sistemine eklenecektir. Bir sertifikanın üniversite onaylı olması demek, eğitimin o kurumun akreditasyon yetkinliğine sahip olması demektir. E- devlet onayı ise almış olduğunuz sertifikanın resmi bir şekilde devlet sisteminde tanınması ve gerekli olduğunda e- devlet sisteminden rahatça takip edebileceğiniz anlamına gelir.

 • Sertifika iş bulma noktasında kolaylık sağlar mı?

  Sahip olacağınız sertifika iş bulmada tabii ki de yardımcı olacaktır. Kariyer hayatının içinde olanlar ve eğitimlerle kendini geliştirmek isteyenler dışında özellikle yeni mezun olmuş bireylerin özgeçmişlerinin yanında, aldıkları eğitimlerin sertifikasının olması son dönemde oldukça önemli görülmektedir. İşe alım sürecinde almış olduğunuz eğitimlerle öne geçebilirsiniz.


  Eğitimlerimizin sonunda sahip olacağınız belge üniversite onaylı başarı sertifikasıdır, katılım belgesi değildir. (Katılım belgesi verdiğimiz eğitimlerimiz de vardır. Eğitimlerimizin detay sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.)

 • Eğitim sertifikamı e-devlette görebilir miyim?

  Vermiş olduğumuz eğitimleri başarıyla tamamlayan ve sertifika almaya hak kazanan kursiyerlerimizin sertifikaları e- devlet sistemine de yüklenecektir. Sertifikası e- devlet sistemine yüklenen kursiyerimiz dilediği zaman sertifikasını e- devlet sisteminden görebilir.

 • Eğitime kayıt olmadan önce sertifika örneklerini görebilir miyim?

  Alacağınız eğitimin sertifika örneklerini sitemiz üzerinden görebilir, dilerseniz eğitim danışmanlarımızla yapacağınız görüşmede isteyebilirsiniz.

 • Eğitim ödemelerini nasıl yapabilirsiniz?

  Eğitim programları ödemelerinde; banka kartı, kredi kartı, sanal kart, EFT ve havale gibi geniş ödeme seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda kredi kartına 12 taksite varan taksit imkânı sunulmaktadır.

 • Cayma ve iptal hakkı mevcut mudur?

  Eğitimi satın almaya ilişkin talebinizin ardından eğitim danışmanlarımızca tarafınıza mesafeli satış sözleşmesi ulaştırılır. Sözleşmenin tarafınızdan onaylanması ile eş zamanlı olarak satın almış olduğunuz eğitimin tamamı öğrenci panelinize yüklenir. İlgili yasal düzenleme gereğince sözleşmenin dijital olarak imzalanmasının ardından cayma hakkı mevcut olmayıp, yapılan satışlar kural olarak kesin olmakla birlikte iadesi mümkün değildir.

 • Paylaştığım kişisel verilerime ilişkin haklarım nelerdir?

  Kişisel verileriniz, veri sorumlumuz tarafından KVKK mevzuatına uygun olarak saklanmakta ve korunmaktadır. Kişisel verilerinizin ne şekilde saklandığı ve işlendiğiyle ilgili olarak ayrıntı bilgileri ve başvuru formunu web sitemizde bulabilirsiniz.