MCW - Online Sertifikalı Eğitim
banner

İşletme Yönetimi ve Verimliliği Eğitimi

Sektör farketmeksizin işletme içerisinde verimliliği artıracak, stratejileri belirleyecek ve geliştirecek yol haritalarına ulaşabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM

İş yaşamına 1972 yılında başlayarak tüm kariyer aşamalarında işletmeler üzerinde ihtisasını sürdürmeye devam etmiştir.

En uzun kariyerindeki mesleki uğraşısında Türkiye iş Bankası A.Ş. de 22 yıl deneyim sağlayarak bu kurumdaki en üst düzeydeki yönetimsel kadrolarına ulaşabilmiştir. Sözkonusu kariyerini 1995 yılında ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olan Zorlu Holding A.Ş. de devam ettirmek amacıyla bankacılık mesleğine son vererek reel sektöre geçiş yapmıştır. ...

Buradaki görevlerinde CFO konumunda yer almış, ayrıca satış ve pazarlama alanlarında da yoğun uğraşılarda bulunmuştur. Holding’in yapılanma çalışmalarında gruba katılan elektronik firmasının yapılandırılması, Bankacılık grubunun katılımı ve enerji sektörünün uygulanması konularında da uzun uğraşılarda bulunmuştur.

İstanbul İktisadi Ticari İlimler Akademisi-Sultanahmet (Marmara Üniversitesi) İşletme bölümü mezunu olarak lisansını tamamlamış, daha sonraki yıllarda İşletme İktisadı Enstitüsünde İşletme Yüksek lisansı (MBA), Örgütsel davranış yüksek Lisansı (Okan Üniversitesi), Sağlık İşletmeciliği Yüksek Lisansı (Üsküdar Üniversitesi), Örgütsel davranış ve çalışma psikolojisi (Ticaret Üniversitesi) yüksek lisanslarını tamamlayarak iş ve eğitim yaşamına katkı sağlamıştır. Eğitim, iş ve kişisel gelişim amaçlı çalışmalarına katkı sağlayacak yurt dışı eğitim programlarında da ‘’INPLTA The International NLP Traniers Association’’ Kuruluşundan Practitioner sertifikası ile birlikte Profesyonel Yaşam Koçluğu eğitmenliği ve uygulayıcısı unvanlarına erişmiştir.

Bireysel yaşamını yönetmek amacıyla 10 yıllık bir süreçten sonra danışmanlık ve eğitim çalışmalarına yön vererek serbest konumda uğraşılara devam etmiştir.

Bu amaçla yapılan çalışmalarda toplam 48 yılı bulan iş yaşamının önemli bir bölümünü oluşturan eğitim ve yönetim danışmanlığı süreçlerini devam ettirmektedir.

Bu uğraşılar içerisinde İSO ilk 500 sıralamasında yer alan birçok işletmeye özellikle yönetim danışmanlığı ve işletme verimliliği kategorilerinde eğitim vermiş ve sürdürülebilir bir şekilde devam ettirmektedir.

Eğitim yaşamında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde başlayan öğretim üyeliği görevlerini sırasıyla İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkanlığı, İstanbul Okan Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Dekan Yardımcılığı ve öğretim üyeliği görevlerini de yerine getirmiştir. 2017 yılından bu yana İstanbul Okan Üniversitesinde yarı zamanlı öğretim üyeliğini sürdürmektedir.

Kobi lere yönelik ve iş gelişimi sağlayacak çalışmalarında ise dernek türü sivil toplum kuruluşlarında hem kurucu, hem de yönetici olarak görevler almaktadır. 2019 yılında kurulun Çin ticaret Derneği kurucu üyesidir. Stratejik İş ve Yönetim derneği üyeliği n iş yaşamında birlikteliği ve beraber iş yapabilme etkinliklerini yönetmektedir.

Son dönemdeki çalışmalarına eğitim danışmanlığı ve fiili eğitmenlik uğraşıları yanısıra ekonomik konulardaki tv programları, dergi ve makale yazarlıkları ve kitap yazarlığı çalışmaları ile devam etmektedir. Çalışmalarının görsel bölümlerini ve güncel tv programlarını kendisine ait Youtube kanalından sosyal medya olarak yayınlamaktadır. Kitap çalışmalarında işletmelere yönelik ilk kitabı ‘’İşletmelerde Raporlama ve Rapor Yazım Teknikleri’’, ‘’Satış profesyonellerine yönelik ‘’Satış Akademisi’’ ve roman çalışmalarına başlangıç amaçlı ‘’İki Dize Arası’’ kitapları yayın hayatına katılmıştır. Yeni kitap çalışmalarında yönetimsel konulardaki eserleri önümüzdeki dönemlerde iş yaşamına sunulacaktır.Learning is easy!


Blog Yazısı

Sinan Bayraktar ile İşletme Yönetimi ve Verimliliği Eğitimi

İçerik güncelleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Neden MCW?

  20 yıllık sektör tecrübesine sahip kurucularımız, akademik gelişim ve kariyer planlaması konularında birçok ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşa danışmanlık yapmış olmanın tecrübesiyle MCW markasını geliştirdiler.


  Hem bireylerin hem de sektörlerin eğitim ihtiyaç analizlerini yaparak çalışan ve çözüm odaklı eğitim müfredatları üreten MCW, kursiyerlerinin eğitimden en çok faydalanacağı, sahada en çok kullanacağı içerikler üretmeye özen göstermektedir.


  Ürettiğimiz bu içeriklerin, Yeditepe Üniversitesi’nden akredite edilmesi için çok ciddi bir çalışma yapılmaktadır. Çünkü verilen eğitimin kalitesi, kursiyer memnuniyeti oluşturmak için çok önemlidir.


  MCW, eğitimin kayıt adımından, son taahhüt gününe kadar %100 kursiyer memnuniyeti için çalışmaktadır.


  Mekândan ve zamandan bağımsız eğitimlere herkesin ulaşabilmesi için, “Öğrenmek Kolaydır!” felsefesiyle çalışan MCW, eğitim içeriklerini destekleyici eğitim dokümanları ve öğrenmeyi kolaylaştırıcı “Verimli Öğrenme Paneli” ile bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamayı hedefler.


  MCW, online eğitim platformları içerisinde bir ilke imza atarak “Verimli Öğrenme Paneli” ile kursiyerlerinin dersi dinlerken not tutmalarını ve not takibini kolaylaştırmayı başarmıştır. Derslerin yazılı dokümanlarına da eş zamanlı ulaşılabilecek bir panel yapısı, kişiye özgü bir şekilde takip imkânı sağlamıştır.


  Kursiyerlerimiz hangi eğitim programına kayıt olursa olsun, Zafer Polat Koyuncu’nun sunduğu “Öğrenmek Kolaydır” eğitimine ücretsiz olarak erişim sağlamaktadır.


  Çünkü MCW için “Öğrenmek Kolaydır!”

 • Eğitimlere nasıl kayıt olabilirsiniz?

  MCW eğitimlerine; kurumsal web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, dilerseniz +90 542 777 46 73 nolu hattımız üzerinden de bizleri arayarak eğitimlerimize kayıt olabilirsiniz.

 • Eğitiminize neler dahildir?

  MCW eğitimlerinize, alanında uzman eğitmenlerle 4K çekim kalitesine sahip ders videoları, eğitmeninize sorular sorabileceğiniz canlı yayınlar (tüm eğitimler için geçerli değildir), ders içeriklerinin dokümanları ve eğitmenlerimizle yüz yüze gelerek öğrenebileceğimiz Canlı eğitimler dahildir. (Yüz yüze canlı eğitimler bazı eğitimler için geçerli değildir.) Mevcut eğitimlerle ilgili web sayfamız üzerinden eğitim detay bölümlerini inceleyerek eğitiminize nelerin dahil olduğunu daha detaylı olarak görebilirsiniz.

 • Eğitimlerinize nereden ulaşabilirsiniz?

  MCW eğitimlerine, dilediğiniz zaman diliminde ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarınızdan sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.

 • Eğitimde zaman problemi var mı?

  Eğitimlerimiz mekândan ve zamandan bağımsız olsun istedik. Dilediğiniz zaman diliminde eğitimlerinize erişebilir; eğitimlerimizle sertifikanızı aldıktan sonra da öğrenci paneliniz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Eğitimlerin zaman aralıkları birbirinden farklıdır. Detaylı bilgi almak için eğitim detay sayfalarını inceleyebilirsiniz.

 • Soru, sorun ve görüşlerim için destek alabilir miyim?

  Herhangi bir sorun yaşadığınızda, size özel destek veren +90 542 777 46 73 nolu hattımız üzerinden müşteri ilişkileriyle iletişime geçebilir veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Anlaşmalı üniversite ve e- devlet onayı nedir?

  MCW, eğitim akreditasyonunu, ülkemizin önde gelen vakıf üniversitelerinden; Yeditepe Üniversitesi’nden almaktadır. E- devlet onaylı eğitimlerimizden sertifika almaya hak kazanan kursiyerlerimizin sertifikaları e-devlet sistemine eklenecektir. Bir sertifikanın üniversite onaylı olması demek, eğitimin o kurumun akreditasyon yetkinliğine sahip olması demektir. E- devlet onayı ise almış olduğunuz sertifikanın resmi bir şekilde devlet sisteminde tanınması ve gerekli olduğunda e- devlet sisteminden rahatça takip edebileceğiniz anlamına gelir.

 • Sertifika iş bulma noktasında kolaylık sağlar mı?

  Sahip olacağınız sertifika iş bulmada tabii ki de yardımcı olacaktır. Kariyer hayatının içinde olanlar ve eğitimlerle kendini geliştirmek isteyenler dışında özellikle yeni mezun olmuş bireylerin özgeçmişlerinin yanında, aldıkları eğitimlerin sertifikasının olması son dönemde oldukça önemli görülmektedir. İşe alım sürecinde almış olduğunuz eğitimlerle öne geçebilirsiniz.


  Eğitimlerimizin sonunda sahip olacağınız belge üniversite onaylı başarı sertifikasıdır, katılım belgesi değildir. (Katılım belgesi verdiğimiz eğitimlerimiz de vardır. Eğitimlerimizin detay sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.)

 • Eğitim sertifikamı e-devlette görebilir miyim?

  Yeditepe Üniversitesi onaylı olarak vermiş olduğumuz eğitimleri başarıyla tamamlayan ve sertifika almaya hak kazanan kursiyerlerimizin sertifikaları e- devlet sistemine de yüklenecektir. Sertifikası e- devlet sistemine yüklenen kursiyerimiz dilediği zaman sertifikasını e- devlet sisteminden görebilir.

 • Eğitime kayıt olmadan önce sertifika örneklerini görebilir miyim?

  Alacağınız eğitimin sertifika örneklerini sitemiz üzerinden görebilir, dilerseniz eğitim danışmanlarımızla yapacağınız görüşmede isteyebilirsiniz.

 • Eğitim ödemelerini nasıl yapabilirsiniz?

  Eğitim programları ödemelerinde; banka kartı, kredi kartı, sanal kart, EFT ve havale gibi geniş ödeme seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda kredi kartına 12 taksite varan taksit imkânı sunulmaktadır.

 • Cayma ve iptal hakkı mevcut mudur?

  Eğitimi satın almaya ilişkin talebinizin ardından eğitim danışmanlarımızca tarafınıza mesafeli satış sözleşmesi ulaştırılır. Sözleşmenin tarafınızdan onaylanması ile eş zamanlı olarak satın almış olduğunuz eğitimin tamamı öğrenci panelinize yüklenir. İlgili yasal düzenleme gereğince sözleşmenin dijital olarak imzalanmasının ardından cayma hakkı mevcut olmayıp, yapılan satışlar kural olarak kesin olmakla birlikte iadesi mümkün değildir.

 • Paylaştığım kişisel verilerime ilişkin haklarım nelerdir?

  Kişisel verileriniz, veri sorumlumuz tarafından KVKK mevzuatına uygun olarak saklanmakta ve korunmaktadır. Kişisel verilerinizin ne şekilde saklandığı ve işlendiğiyle ilgili olarak ayrıntı bilgileri ve başvuru formunu web sitemizde bulabilirsiniz.