MCW - Online Sertifikalı Eğitim
MCW Kimdir?

MCW herkesin kolayca öğrenebilmesi, hayalindeki uzmanlık sertifikasına sahip olabilmesi ve hatta farklı meslek dallarında yeni kariyer yolculuklarına çıkabilmesi için gerekli eğitimleri tasarlayan, eğitim danışmanlık ve bilişim şirketidir.

Gücünü o eğitimin en usta isimleri ile çalışmasından;

Güvenilirliğini, Uludağ Üniversitesi ve devlet destekli bir Teknokent projesi olmasından;

Başarısını, herkesin öğrenebilmesi için kolaylaştırıcı öğrenme teknikleri ile hazırlanmış eğitimlerinden ve çözüm ortaklarından alır.

Hedefimiz ve Varoluş Amacımız:

Öğrenmek insan zihninin en temel gıdasıdır. Zihnen, ruhen gelişen birey, ailesini; kültürel bağlarına bağlı bir aile, toplumunu ve milletini; gelişen toplumlar da dünyayı daha yaşanılır bir hale getirecektir. Yani dünyanın refahı ve mutluluğu için ilk adım eğitimdir.

Öğrenmek kolaydır felsefesiyle çıktığımız yolda hedefimiz, herkesin kolayca öğrenebilmesini sağlayan tekniklerle hazırlanmış, birbirinden önemli iş ve meslek edindirme konularındaki eğitim içeriklerini, bu eğitimleri veren en usta kişilerden öğretmektir.

Ailemize, çevremize ve ulaşabildiğimiz kadar çok kişiye kaliteli eğitimler ulaştırmak, dünya çapında bilinen ve beğenilen bir eğitim şirketi olmaktır.