MCW - Online Sertifikalı Eğitim

2000 yılından itibaren eğitim organizasyonları yapan (200.000’den fazla katılımcıya ulaşılmıştır) yerli yabancı birçok firmaya eğitim veren (44 ilimizde, 300’den fazla firma) danışmanlık yapan, projeler üreten, partner firmalarla üretmekten keyif alan dinamik bir eğitim, danışmanlık firmasıyız.

2008 yılından itibaren, tamamen bireylerin ve kurumların ihtiyacına özel hizmet ve destek vermeye başladık. Ülkemizin birçok ilinde bireysel katılıma açık eğitimler düzenledik. Aile şirketlerinde, aile anayasaları oluşturduk ve kurum içi eğitim akademileri kurarak sürekli gelişimi hedefleyen firmalarla birlikte büyüdük.

2010 yılında, kurumsal video eğitimlerle, örtük bilgiyi ortaya çıkartarak kurum kültürü haline getirme projelerimize başladık.

2013 yılında Mannheim Enstitü ile yaptığımız protokolle, firmaların kalite ve denetim süreçlerinin iyileştirilmesi konularında yüksek standartlara ulaşacağımız bir uluslararası partner kazandık.

2020 yılında eğitim ve danışmanlık projelerindeki tecrübemizi bilişim sektöründe eğitim portlı oluşturmak için kullandık ve portalımızı hazırladık.

Zamanınızın ve zamanımızın çok kıymetli olduğunu biliyoruz.

Değer üretmek için zamanında, profesyonel, kalıcı çözümler sunuyoruz.